Zjazdové lyže Salomon S/Max 12 + Z12 GW 23/24, Testované
Kód: 1272898/175Súvisiaci tovar

Atomic Hawx JR 2: Ideálna lyžiarska topánka s dvoma prackami pre prvú oblúčiky v snehu. Topánka má veľmi mäkkú flexi vďaka ktorej sa môžu malé nôžky ľahko pohybovať.

Mach1 MV 110 sú z radov tvrdších športových lyžiarskych topánok, ktoré sú však vhodné na celodenné lyžovanie.

Závodná obuv poskytujúca maximum sily, precíznosti a stability aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Juniorské lyžiarske topánky TECNICA JT 2 určené pre mladých lyžiarov, ktoré sa ľahko obúvajú.
Podrobný popis
Lyže Salomon S/Max 12 sú navrhnuté tak, aby poskytovali všetok potrebný výkon. Ponúka množstvo technológií pre bezpečnú jazdu a moderný, jedinečný tvar – to všetko dáva istotu v zjazde a posúva výkonnostné limity pre lyžiarskych expertov.
Vylepšený systém Edge Amplifier , špecifický pre slalom, uľahčuje ohýbanie lyže v oblúku pre presnejšie ovládanie as menšou námahou. Zaisťuje tým ešte vyšší prenos energie na hrany, čo má za následok 30% priľnavosť hrán na snehu a tým jedinečný zážitok z jazdy na hranách.
Nová konštrukcia jadra Full Poplar Woodcore a konštrukcia bočnice ABS Sidewall Construction , uľahčujú manévrovanie s lyžou, umožňujú väčšiu kontrolu s menšou námahou, zvyšujú presnosť a zlepšujú odozvu lyží na lyžiarov. Tiež zaručujú stabilitu a presnosť, zvyšujú výkon tým, že poskytujú dobrú priľnavosť hrán a hladký kontakt lyže so snehom. Dvojitá vrstva titanalu Double Ti , na oboch stranách jadra, zlepšuje výkon na tvrdom snehu. Full Camber - prehnutie lyže s malým rockerom.
Testovacie lyže sú krátkodobo používané na rôznych predvádzacích a reklamných akciách (lyže nie sú z klasickej požičovne). Sú vo veľmi dobrom stave!
Lyže sú profesionálne pripravené na predaj, tj nabrúsené hrany, navoskovaná a preleštená sklznica.
Dodatočné parametre
Kategória: | Lyže |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Farba: | čierna |
technológia: | Full Sidewall, Power Woodcore, Titanium Powered, Servotec |
Šírka lyže na stredu: | 72mm |

Použité lyže Salomon QST max Jr. Ľahké a dobre ovládateľné lyže pre začiatky carvingového lyžovanie .


Lyže Atomic Redster Q6, natešené na zjazd, určené pre stredne pokročilých až pokročilých lyžiarov, umožňujú bezproblémové lyžovanie a splavovanie zjazdoviek za akýchkoľvek...


Spoločnosť Atomic vytvorila lyže Redster G9 FIS Revoshock S J-RP² pre nádejných juniorov na pretekoch FIS v obrovskom slalome.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.